• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Proběhlé akce


9.12.2021

VALAŠSKÉ KLOBOUKY, BOLATICE .. Podpora podnikání

V posledním letošním vysílání TV Zdravá města S POLITIKY NA TÉMA.. PODPORA PODNIKÁNÍ jsme si představili zkušenosti a postupy ze Zdravého města VALAŠSKE KLOBOUKY a Zdravé obce BOLATICE.
11.11.2021

Velká ROZVOJOVNA - podzim

Velká ROZVOJOVNA - pravidelné celostátní setkání Zdravých měst, obcí a regionů ke sdílení praktických zkušeností a postupů.
10.11. - 12.11.2021

Podzimní ŠKOLA Zdravých měst

Po dlouhé době proběhla opět „naživo“ podzimní ŠKOLA ZDRAVÝCH MĚST, tentokrát ve Zdravém městě Nový Jičín.
30.9.2021

Exkurze: Referenční LITOMĚŘICE - Školství a participace

EXKURZE - Na vysílání TV Zdravá města o referenčních Zdravých městech navázala první exkurze. Byli jsme se podívat v LITOMĚŘICÍCH a diskutovali s ambasadorem tématu starostou Ladislavem Chlupáčem a předsedou NSZM Petrem Hermannem na téma excelentní praxe v oblasti Školství a participace mládeže.
23.9.2021

Referenční LITOMĚŘICE - Školství a participace mládeže

CO UMÍME - TV Zdravá města přinesla další díl online seriálu o referenčních Zdravých městech. LITOMĚŘICE s ambasadorem tématu starostou Ladislavem Chlupáčem a předsedou NSZM Petrem Hermannem jsme hovořili o excelentní praxi v tématu Školství a mládež.
7.9.2021

hl.m. PRAHA - Pražská pocitová mapa

MĚSTA SOBĚ - unikátní online Pocitová mapa v celopražském provedení. Využijte tuto čerstvou zkušenost i pro Vaše město či kraj.

15.6.2021

DATA pro MĚSTA - 2021 Konference NSZM ČR

KONFERENCE - tradiční nejvýznamnější akce Národní sítě Zdravých měst ČR, tentokrát online. Tématem jsou data a INDIKÁTORY ke stavu a trendům v území.
2.6.2021

KROMĚŘÍŽ, KLATOVY - Památky a rozvoj měst

S POLITIKY NA TÉMA.. online seriál TV Zdravá města, tentokrát k ochraně PAMÁTEK v souvislosti s rozvojem měst. Pověděli jsme si o zkušenostech z KROMĚŘÍŽE a KLATOV.
25.5.2021

KRAJ VYSOČINA - Online fórum

MĚSTA SOBĚ - online pořad TV Zdravá města k aktuálnímu tématu strategické participace ve složité době.
20.5.2021

PRAHA 10 - Umění a města

MĚSTA SOBĚ - online pořad TV Zdravá města o podpoře umění ve veřejném prostoru a jeho přínosu pro města.
11.5.2021

Pocitová mapa Zdravá PRAHA

Odvysílaný webinář představil unikátní celopražskou kampaň POCITOVÁ MAPA ZDRAVÁ PRAHA 2021, kterou nabízí hl. město Praha ve spolupráci s NSZM ČR a UPOL. Anketa je pro veřejnost otevřena až do konce září.
7.4.2021

Referenční ROŽNOV p.R.: Strategické řízení

CO UMÍME - TV Zdravá města odvysílala další díl online seriálu s referenčními Zdravými městy. Navštívili jsme ROŽNOV pod Radhoštěm. S ambasadorem tématu místostarostou Janem Kučerou a dalšími hosty jsme představili excelentní praxi v tématu STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ.
« | 1 | 2 | 3 | 4 | .. | 10 | »
TISK
i