• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Proběhlé akce


30.9.2021

Exkurze: Referenční LITOMĚŘICE - Školství a participace

EXKURZE - Na vysílání TV Zdravá města o referenčních Zdravých městech navázala první exkurze. Byli jsme se podívat v LITOMĚŘICÍCH a diskutovali s ambasadorem tématu starostou Ladislavem Chlupáčem a předsedou NSZM Petrem Hermannem na téma excelentní praxe v oblasti Školství a participace mládeže.
23.9.2021

Referenční LITOMĚŘICE - Školství a participace mládeže

CO UMÍME - TV Zdravá města přinesla další díl online seriálu o referenčních Zdravých městech. LITOMĚŘICE s ambasadorem tématu starostou Ladislavem Chlupáčem a předsedou NSZM Petrem Hermannem jsme hovořili o excelentní praxi v tématu Školství a mládež.
7.9.2021

hl.m. PRAHA - Pražská pocitová mapa

MĚSTA SOBĚ - unikátní online Pocitová mapa v celopražském provedení. Využijte tuto čerstvou zkušenost i pro Vaše město či kraj.

2.6.2021

KROMĚŘÍŽ, KLATOVY - Památky a rozvoj měst

S POLITIKY NA TÉMA.. online seriál TV Zdravá města, tentokrát k ochraně PAMÁTEK v souvislosti s rozvojem měst. Pověděli jsme si o zkušenostech z KROMĚŘÍŽE a KLATOV.
25.5.2021

KRAJ VYSOČINA - Online fórum

MĚSTA SOBĚ - online pořad TV Zdravá města k aktuálnímu tématu strategické participace ve složité době.
20.5.2021

PRAHA 10 - Umění a města

MĚSTA SOBĚ - online pořad TV Zdravá města o podpoře umění ve veřejném prostoru a jeho přínosu pro města.
11.5.2021

Pocitová mapa Zdravá PRAHA

Odvysílaný webinář představil unikátní celopražskou kampaň POCITOVÁ MAPA ZDRAVÁ PRAHA 2021, kterou nabízí hl. město Praha ve spolupráci s NSZM ČR a UPOL. Anketa je pro veřejnost otevřena až do konce září.
7.4.2021

Referenční ROŽNOV p.R.: Strategické řízení

CO UMÍME - TV Zdravá města odvysílala další díl online seriálu s referenčními Zdravými městy. Navštívili jsme ROŽNOV pod Radhoštěm. S ambasadorem tématu místostarostou Janem Kučerou a dalšími hosty jsme představili excelentní praxi v tématu STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ.
25.3.2021

Velká Rozvojovna - jaro, online

Velká ROZVOJOVNA - pravidelné celostátní setkání Zdravých měst, obcí a regionů ke sdílení praktických zkušeností a postupů.
12.3.2021

Udržitelná energetika měst

MĚSTA SOBĚ - velký zájem vzbudil pořad v TV Zdravá města o právních souvislostech a projektech věnovaných udržitelné energetice.
9.3.2021

MĚSTSKÉ ČÁSTI se inspirují

MČ - online přenos TV Zdravá města z tradičního Setkání (nejen) Zdravých městských částí. Děkujeme na vzájemné inspirace a přátelskou diskuzi.
« | 1 | 2 | 3 | 4 | .. | 11 | »
TISK
i