• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Proběhlé akce


20.1.2022

🏡 2022 Konference NSZM: Investice měst v praxi

Sledovali jste živou streamovanou diskusi s odborníky a praktiky z měst? Víte už, jak nastavit spolupráci s developery? Jaký je vliv investic na udržitelnost města/regionu? ... na toto a mnoho dalších dotazů zodpovědla konference NSZM ČR.
24.1. - 25.1.2019

🏡 Konference NSZM: VYŠVIHNĚTE SE S NÁMI!

Konference NSZM s příklady a inspiracemi z témat udržitelného rozvoje, plánování a řízení, participace. Navazující workshop byl zaměřen na roli plánovacích a developerských smluv při přípravě územního plánu z pohledu zkušených právníků.
7.12. - 8.12.2017

🏡 Konference NSZM ČR "UDRŽITELNÉ MĚSTO"

Konference NSZM ČR za účasti mnoha vzácných zahraničních i domácích hostů. Akce se zúčastnilo více než 180 osob. Vrcholem konference bylo slavnostní ocenění nejúspěšnějších starostů, primátorů a hejtmanů Zdravých měst, obcí a regionů. V pracovní části akce se diskutovalo o plánování s občany, lokální měně, mezinárodní spolupráci, řízení kvality, podpoře zdraví či zapojení podnikatelů.
1.12. - 2.12.2016

🏡 Konference NSZM ČR: Udržitelné město 2016

Dne 1. prosince 2016 se v pražském hotelu Jalta uskutečnila celostátní 23. Konference Národní sítě Zdravých měst ČR "UDRŽITELNÉ MĚSTO 2016". Konference se zaměřila na sdílení osvědčených postupů v obcích, městech a regionech a na témata související s kvalitou úřadů, udržitelným rozvojem, zapojováním veřejnosti, plánováním a řízením či s mezinárodní spoluprací. V pátek 2. prosince navázal odborný seminář na téma metody řízení kvality v obcích a regionech.
4.12.2008

🏡 Výroční konference NSZM 2008: "Zdravá města - společně na cestě do Evropy již 15 let"

V sále zastupitelstva Magistrátu hlavního města Praha se 4. prosince uskutečnila konference „Zdravá města – společně na cestě do Evropy již 15 let“, pořádaná Národní sítí Zdravých měst u příležitosti 15letého výročí působení této asociace v České republice. Konference se věnovala výsledkům dlouhodobé spolupráce Zdravých měst, obcí a regionů s partnery a také tématům, jako jsou finanční zdroje pro rozvoj měst, udržitelná energetika nebo podpora zdraví. Nad akcí převzali záštitu ministr pro místní rozvoj Jiří Čunek a radní hlavního města Prahy Petr Štěpánek.
TISK
i