• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Praktický web DEN BEZ TABÁKU online nabízí výuková i zábavná videa a materiály pro školy i rodiny
(25.5.2020)
více
NSZM pokračuje v sérii online vysílání a diskusí. Představíme možnosti využívání geografických informačních systémů a geoparticipace v plánování a řízení obcí.
(20.5.2020)
více
Tentokráte online na dálku, ale přece: Letní Škola NSZM, již ve středu 3. června! Připojte se odkudkoli jedním klikem. Zajímavosti MMR, MPSV, MPO, stejně jako příklady z měst. O místní ekonomice, energo managementu, urbanismu a dalších tématech.
(11.5.2020)
více
Mohou obce aktivně podpořit místní podnikatele při veřejném zadávání? Ptejte se právníků a odborníků na video workshopu NSZM.
(21.5.2020)
více
Jak s ekonomikou po covid-19 a zejména co mohou (a mají) dělat obce? Vyslechněte názory a doporučení generálního ředitele CzechInvest Patrika Reichla a zástupce CERGE institutu Filipa Pertolda.
(13.5.2020)
více
Chystáte kulatý stůl, veřejné fórum či jinou plánovací akci? Děláte to poprvé, chcete se zlepšit, zaškolit nové kolegy v úřadu? Pak je toto školení právě pro Vás!
(22.4.2020)
více
Využijte časově omezenou možnost zhlédnout zdarma všechny dosavadní webináře NSZM, které se zaměřují na situaci covid-19 v municipalitách a regionech, na právní otázky, energetiku, sport i na další odborná témata!
(16.4.2020)
více
Jak řešit probíhající zakázky, jak uspíšit zadávání, co si pohlídat, na co nezapomenout? FrankBold Advokáti na svém webu zveřejnil zajímavé články k těmto i dalším tématům.
(7.5.2020)
více
... kůrovcová situace v lesích i na trhu, jak by měly obce přistupovat ke svým lesům, jaké lesy má význam zachraňovat a jaké jsou v bezpečí. Informace a zkušenosti nejen z Česka.
(30.4.2020)
více
.. způsoby online krizové komunikace s obyvateli za využití moderních možností a systémů. Nejen o Mobilním Rozhlasu se zástupci Kopřivnice a Prachatic na zajímavém webináři.
(17.4.2020)
více
Ptejte se s námi právníků.... jak na smlouvy s dodavateli v době krizových opatření, co nezapomenout, čeho se vyvarovat. Jak se zaměstnanci? Co si pohlídat, co řešit?... a mnohem více
(17.4.2020)
více
.. cesty k zachování duševní rovnováhy na webináři s Adamem Suchým, klinickým psychologem a psychoterapeutem o psychologických aspektech a dopadech současné situace covid-19.
(24.4.2020)
více
1 | 2 | 3 | 4 | .. | 42 | »
TISK
i