• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Jak komunikujeme on-line?

Vydali jsme 5 webových Zpravodajů s tím nejaktuálnějším, co se v daných měsících dělo, včetně překladů do anglického jazyka. Zpravodaje byly distribuovány na více než 2000 adres v ČR a 300 adres v zahraničí.

Vyhledáváme a propagujeme příklady dobré praxe - na unikátním webovém rozcestníku GALERIE UDRŽITELNÉHO ROZVOJE naleznete 301 tematicky členěných příkladů dobré praxe z 85 míst v ČR i zahraničí a za rok 2017 přibylo 374 nových střípků – drobných projektů, inspirativních akcí či aktivit. Náš INSPIROMAT pro obce a regiony s novinkami distribuujeme všem zájemcům 3x měsíčně.

14 284 lidí si oblíbilo a označilo Facebook NSZM. Do rodiny sociálních sítí asociace jsme nově přibrali také Instagram a Twitter. Obě sítě jsou orientované zejména na sledování prostřednictvím smartphonů, ale jsou dobře přístupné i v klasických počítačích. Dále spravujeme oblíbené profily Národní sítě Zdravých měst ČR na Linked In a rovněž video kanál s aktuálními a zajímavými reportážemi z měst.

Za rok 2017 zaznamenaly naše webové stránky ZdravaMesta.cz 31.569 návštěv.

Provozujeme 11 tematických emailových konferencí pro všechny, které zajímá udržitelný rozvoj, strategické řízení, zdraví, dobrovolnictví a mnohem více. V našich databázích je registrováno 4729 adres.

zpět na přehled aktualit

TISK
i