• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

10.5.2012 10:00

Tematická sekce NSZM: Strategické plánování a řízení v obcích, 2012

Dne 10. května 2012 se v prostorách Českého svazu vědeckotechnických společností v Praze na Novotného lávce uskutečnila Tematická sekce Národní sítě Zdravých měst věnovaná tématu strategického plánování a řízení. Během akce se její účastníci seznámili s osvědčenými metodami a zkušenostmi, které lze využít při přípravě či aktualizaci strategií rozvoje ve městech, obcích a regionech. Byly představeny konkrétní ukázky z praxe Dobříše, Chrudimi či Újezda nad Lesy. Zajímavostí jistě byla i prezentace toho, jak naložit s přípravou strategie v malé obci – svůj postup prezentoval starosta obce Křižánky. Cílem akce bylo také ukázat, jak strategické plánování a řízení probíhá v praxi na národní úrovni. Seminář byl určen zejména zástupcům územních samospráv (politikům, pracovníkům úřadů apod.) a všem dalším z řad odborné i laické veřejnosti se zájmem o tuto problematiku.

Seminář k tématu strategického plánování a řízení byl součástí projektu „Strategické řízení v obcích - kvalitně a efektivně“, financovaného z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.


Projekt NSZM ČR „Strategické řízení v obcích - kvalitně a efektivně“ (CZ.1.04/4.1.00/62.00004) je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

loga.png


zpět na přehled akcí

TISK
i