• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

15.6. - 17.6.2011

🌻 Letní škola NSZM v Kroměříži

Ve dnech 15. - 17. června 2011 se uskutečnila ve Zdravém městě Kroměříž Letní škola NSZM, která byla součástí akreditovaného vzdělávacího programu. Letní školu zahájil úvodní seminář, kde byly představeny zajímavé programy a aktivity škol i realizace v krajích. Seminář také umožnil sdílet zkušenosti a osvědčené postupy.

Druhý den setkání se uskutečnilo školení ve dvou paralelních pracovních blocích: základní tréninkový blok „PR a medializace“ (se zaměřením na nácvik komunikace s médii a průběžnou práci na PR Zdravého města) a rozšiřující tréninkový blok „Metodika“ – Zdravé město/obec/region - postup ke kvalitě (zaměřený na problematiku kvality postupu v rámci realizace ZM). Třetí den Letní školy byl věnován individuálním konzultacím (např. na témata: práce se systémem DATAPLÁN, příprava Fóra Zdravého města, práce na Komunitním plánu a další dle zájmu).

logo_mzp.jpgAkce byla součástí projektu NSZM ČR „ROZMArIN“, který je realizován za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.


zpět na přehled akcí

TISK
i