• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

30.3. - 1.4.2011

🌿 Jarní škola NSZM v Litoměřicích

Ve dnech 30. března - 1. dubna 2011 se uskutečnila ve Zdravém městě Litoměřice další Škola NSZM, která je součástí akreditovaného vzdělávacího programu „Místní Agenda 21 a Projekt Zdravé město WHO“. Jarní školu zahájil diskusní seminář, který byl zaměřen na sdílení zkušeností a osvědčených postupů v oblasti místní Agendy 21, a to zejména v praxi mikroregionů a místních akčních skupin.

Během druhého dne setkání proběhlo školení ve dvou paralelních pracovních blocích: základní tréninkový blok „Komunikační techniky“ (se zaměřením zejména na prezentační dovednosti) a rozšiřující tréninkový blok „Metodika“ – Zdravé město/obec/region zaměřený na problematiku kvality postupu v rámci realizace ZM. Třetí den Jarní školy byl věnován individuálním konzultacím (např. na témata: práce s informačním systémem DATAPLÁN, projektové řízení a příprava projektu, příprava Fóra Zdravého města a další dle zájmu).

Logo_MZP.jpgAkce je součástí projektu NSZM ČR „ROZMArIN“, který je realizován za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí  


zpět na přehled akcí

TISK
i