• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

28.3. - 30.3.2012

🌿 Jarní škola NSZM 2012 v Hlinsku

Ve dnech 28. - 30. března 2012 se ve Zdravém městě Hlinsku uskutečnila Jarní škola NSZM, která byla součástí akreditovaného vzdělávacího programu "Místní Agenda 21 a Projekt Zdravé město WHO". Jarní školu zahájil úvodní seminář, kde byly účastníkům představeny novinky v oblasti místní Agendy 21 a možnosti spolupráce s odbornými partnery v rámci kampaní a aktivit. Dále bylo možné načerpat inspiraci a zkušenosti z úspěšných postupů Zdravých měst, a to např. k problematice dotačního systému, aktivit Fairtradových měst ad.

Druhý den Jarní školy se uskutečnilo školení, které probíhalo ve dvou paralelních blocích. Základní tréninkový blok s názvem "Základy práce s týmem" byl zaměřený na seznámení se s problematikou týmové práce na základě typologie osobnosti a představil návody pro efektivní vedení týmu. Blok pro pokročilé byl věnován "Vedení kulatých stolů" a jeho náplní byl nácvik přípravy a vedení kulatých stolů při projednávání investičních záměrů. Třetí den setkání byl věnován individuálním konzultacím (např. na témata: práce se systémem DATAPLÁN, příprava Fóra Zdravého města, práce na Komunitním plánu a další dle zájmu).


logo_mzp Akce je součástí projektu NSZM ČR „ROZMArIN“, který je realizován za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.


zpět na přehled akcí

TISK
i