• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Známe vítěze hlasování o NEJpraxi Zdravých měst 2020!

Již třetím rokem se veřejně prostřednictvím facebooku hlasovalo o NEJpraxi Zdravých měst. Do ročníku 2020 se zapojilo 18 měst, obcí a regionů, které dohromady zaslaly 26 příkladů inspirativní praxe z nejrůznějších oblastí rozvoje. 2190 hlasů rozhodlo, že stejně jako minulý rok, suverénně zvítězilo Zdravé město Tábor s příkladem: Rozšíření útulku pro psy o útulek pro kočky (709 hlasů).

Na druhém místě se umístilo Zdravé město Krnov s příkladem Genofondový sad Krnovska a Osoblažska (293 hlasů), krásné třetí místo patří Zdravé obci Čepřovice s příkladem: "Zelená pro Čepřovice" aneb vysaď si svůj strom (242 hlasů).

Hlasování "NEJpraxe Zdravých měst 2020" probíhalo několik měsíců na facebookových stránkách NSZM, které mají téměř 29 000 sledujících. Ocenění Zdravým městům a obcím bude předáno dne 14. června 2021 na celostátní konferenci NSZM Města, data, investice.

Zdravým městům Tábor a Krnov a Zdravé obci Čepřovice srdečně gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za jejich propagaci inspirativních přístupů ke zlepšování míst, ve kterých žijeme!

Nové hlasování ODSTARTUJEME na podzimní Škole NSZM 2021, zapojit se do navrhování svých příkladů můžete už nyní.

zpět na přehled aktualit

TISK
i