• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Známe vítěze hlasování o NEJpraxi za rok 2018!

Zdravá obec Křižánky zvítězila v hlasování o NEJpraxi Zdravých municipalit a regionů v Česku mezi 17 zpracovanými příklady dobré praxe za rok 2018.

Jak je možné, že právě malá obec Křižánky na Vysočině získala nejvíce hlasů? Je za tím nejen výborné téma Sociální bydlení v obci, ale také zkušená práce se sociálními sítěmi - i toto patří k dobré práci obcí. Ve webové Galerii udržitelného rozvoje se můžete seznámit s vítězným křižáneckým příkladem dobré praxe. 

Hlasování "NEJpraxe Zdravých měst 2018" probíhalo několik měsíců na facebookových stránkách NSZM, které mají téměř 16000 sledujících. Klání bylo odstartováno na podzimní Škole Zdravých měst a ukončeno na začátku letošního roku. Výsledek byl vyhlášen a ocenění předáno dne 24. ledna 2019 na celostátní konferenci NSZM Vyšvihněte se s námi!

Zdravé obci Křižánky srdečně gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za jejich propagaci inspirativních přístupů ke zlepšování míst, ve kterých žijeme!

Všechny příklady dobré praxe, které jsou evidovány od 2. listopadu 2018 budou zařazeny do dalšího ročníku NEJpraxe 2019. Nové hlasování ODSTARTUJEME na podzimní Škole NSZM 2019, zapojit se do navrhování svých příkladů můžete už nyní.

Dobra praxe

zpět na přehled aktualit

TISK
i