• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Webinář představil projekty i finance pro UDRŽITELNOU ENERGETIKU a ÚSPORY | listopad 2019

Dne 15.11.2019 se uskutečnil speciální díl webináře NSZM k projektům, aktualitám a nabídkám spolupráce v tématu UDRŽITELNÉ ENERGETIKY a ÚSPOR ve městech, obcích a regionech.

Webinář je možné sledovat ze záznamu  na youtube kanálu NSZM ČR.

Na energo-webináři UDRŽITELNÁ ENERGETIKA A ÚSPORY VE MĚSTECH - projekty, aktuality, nabídky spolupráce v oblasti zaznělo:

  • Pilotní projekt MPO – Vyhodnocení energetického managementu v municipalitách ČR
  • Aktuální a plánované výzvy na r. 2020
  • Projekt SCORE – možnosti komunitních obnovitelných zdrojů v ČR a zahraničí.

CÍLOVÁ SKUPINA: volení zástupci, energetičtí manažeři, projektoví manažeři, pracovníci odboru rozvoje, jakož i dalších odborů úřadů.

Webinářem Vás provedli: odborný partner NSZM -  Jaroslav Klusák - Sdružení energetických manažerů měst a obcí (SEMMO) a pracovníci NSZM ČR.

Bližší info naleznete ZDE. 

Webinář se uskutečnil ve spolupráci NSZM ČR a SEMMO, za podpory Energy Cities a evropského programu Pakt starostů a primátorů pro klima & energii.

Publicita Evropská komise a CovMZobrazit příspěvek na Instagramu

Webinář představil projekty i finance pro UDRŽITELNOU ENERGETIKU a ÚSPORY | listopad 2019 . . . Dne 15.11.2019 se uskutečnil speciální díl webináře NSZM k projektům, aktualitám a nabídkám spolupráce v tématu UDRŽITELNÉ ENERGETIKY a ÚSPOR ve městech, obcích a regionech. . . . Webinář je možné sledovat ze záznamu na youtube kanálu NSZM ČR https://youtu.be/1YQAzfZzMzA . . . Na energo-webináři UDRŽITELNÁ ENERGETIKA A ÚSPORY VE MĚSTECH - projekty, aktuality, nabídky spolupráce v oblasti zaznělo: . - Pilotní projekt MPO – Vyhodnocení energetického managementu v municipalitách ČR . -Aktuální a plánované výzvy na r. 2020 . -Projekt SCORE – možnosti komunitních obnovitelných zdrojů v ČR a zahraničí. . . Webinářem Vás provedli: odborný partner NSZM - Jaroslav Klusák - Sdružení energetických manažerů měst a obcí (SEMMO) a pracovníci NSZM ČR. . . #NSZM #zdravamesta #healthycities #webinarNSZM #energetika #udrzitelnost #sustainability

Příspěvek sdílený ZdravaMesta (@zdravamesta),

zpět na přehled aktualit

TISK
i

DataPlán NSZM
Co pro Vás nabízíme?


DataPlán NSZM pro Vás již 15 let!
Cena Ministerstva vnitra za inovaci 2006