🏖️ Užijte si léto!
Milí přátelé Zdravých měst, obcí a regionů,
přejeme Vám krásné prázdniny a přinášíme 5 tipů na zaručeně skvělé léto:
1️⃣ Zpomalte a odpočiňte si.
2️⃣ Vyrazte ven.
3️⃣ Sbírejte zážitky, ne povinnosti.
4️⃣ Dopřejte si čas s rodinou a přáteli.
5️⃣ A až budete lenošit na lehátku ve stínu, mrkněte na sítě NSZM - Facebook / Instagram / LinkedIN

