• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Strategie, řízení a kvalita – NSZM a její partneři mají co nabídnout

Pro obce a regiony jsme v roce 2018 vytvořili řadu praktických nástrojů a prověřili mnoho metodických postupů.

Pomáháme městům, městským částem, MASkám ad. vyhodnocovat postup k udržitelnému rozvoji a kvalitě života. Nabízíme odborníky, bohaté zkušenosti z dalších obcí a měst. V online systému DataPlán NSZM můžete své informace snadno zaznamenat, sdílet a porovnávat s ostatními. Uvidíte zde přehledně Vaše strategie i plánované projekty. Díky živým datům a indikátorům, které pro Vás zpracováváme z veřejných databází můžete své město i úřad řídit jednodušeji.

Chcete vědět jak na strategii, jak ji připravit či řídit? Jak pracovat s projekty a rozpočty? Jak efektivně propojit jednotlivé metody kvality a nastavit vhodné procesy? Naši experti pomáhali v roce 2018 takto řadě měst, a i nadále rádi zdarma poskytnou své zkušenosti a doporučí nejvhodnější postupy Vám na míru.

Máme řadu inovací ke sdílení. V roce 2018 to bylo nadále plánování pro zdraví, ale také finanční řízení úřadu, či oblast bydlení a související indikátory kvality a udržitelnosti.

S městy a pro ně nadále vyvíjíme praktické online nástroje – např. pro pasport nemovitostí a energetický management, městské grantové systémy, zásobníky projektů a mnohem více…

Rádi se o zkušenosti podělíme i s Vámi.

zpět na přehled aktualit

TISK
i