• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Škola Zdravých měst je opět zde!│Praha, (06.),07.-08.10.

Připravujeme pro Vás Podzimní školu Zdravých měst. Netradičně akce probíhá v Praze. Škola propojuje všechna letošní témata akreditovaného vzdělávání (jarní, letní, podzimní blok). V programu nechybí ani obvyklý Otevřený seminář a Rozvojovna pro členy NSZM - viz níže. Těšíme se na viděnou!
Místo konání: PRAHA / Národní zemědělské muzeum (Kostelní 1300, Praha – Letná)

- 07.10. OTEVŘENÝ SEMINÁŘ ŠKOLY ZDRAVÝCH MĚST (program již brzy)
- 08.10. "ROZVOJOVNA" PRO ČLENY NSZM (program již brzy)
- 06.-08.10. 3x AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ BLOKY PRO ZAČÁTEČNÍKY
  06.10. Finanční zdroje, tvorba projektů, jejich řízení a hodnocení; vazba na rozpočet obce (podzimní blok), lektor: Jaroslav Švec
  07.10. Komunikační, prezentační a mediační dovednosti (letní blok), lektorka: Miriam Vránová
  08.10. Participace, metody a techniky práce s veřejností (jarní blok), lektorka: Dana Diváková


Vzdělávací bloky jsou náhradou za vzdělávání, které neproběhlo z důvodu omezení akcí v I. pololetí. Účast je určena přednostně koordinátorům, kteří dosud nemají závěrečný („zlatý“) certifikát a je podmínkou pro získání závěrečného certifikátu pro letošní rok.

Otevřený seminář a akreditované školicí bloky jsou podpořeny z Operačního programu Zaměstnanost a jsou přístupné všem zájemcům. Registrace bude brzy spuštěna.

Publicita OPZ - aktivity, projekt Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

zpět na přehled aktualit

TISK
i