• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Jarní ŠKOLA Zdravých měst přinese informace k dotacím a dobrou praxi | Liberec, již 20.3.

Ve dnech 20. - 22. března 2019 bude Zdravý Liberecký kraj hostit jarní Školu Zdravých měst, obcí a regionů z celé ČR. Již tradiční akce je zaměřena na téma udržitelného rozvoje, kvality života a zdraví. Školu zahájí úvodní seminář, který je otevřen všem zájemcům o novinky a inspirace z oblasti strategického řízení a udržitelného rozvoje obcí a regionů. Seminář představí příklady dobré praxe ze Zdravých měst, osvědčené kampaně či nabídku spolupráce s odbornými partnery. Účastníci získají nejaktuálnější informace k možnostem financovaní aktivit měst, obcí a regionů či nabídky zapojení se do právě probíhajících projektů. K tématu podpory řízení kvality v obcích se vyjádří přímo zástupci ministerstev. Letošní specialitou je diskusní setkání určené přímo pro politiky obcí, měst a regionů.

Druhý den jarní Školy se uskuteční praktické tréninky pro koordinátory programu Zdravé město, tentokráte zaměřené na techniky práce s veřejností a obecně na možnosti komunitního orzvoje. Závěrečný den pokračují osobní konzultace, zájemci budou trénovat práci s online nástroji v rámci DataPlánu NSZM, pozornost bude věnována praxi využití sociálních sítí.

Program jednotlivých dnů včetně registrace a dalších informací naleznete ZDE.

Na Školu dne 20.3. přímo naváže i jarní zasedání Valné hromady NSZM ČR, určené zástupcům členských obcí a regionů.

Publicita OPZ - aktivity, projekt Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

zpět na přehled aktualit

TISK
i