• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Zdravá města ČR
  od roku 1994 ...


Zajímají Vás Zdravá města?
Staňte se členem!
Národní síť Zdravých měst ČR
s Vámi již 26 let!

Konference NSZM 2021│Brno, červen

Přípravy Konference NSZM 2021 probíhají, ačkoliv jsme byli nuceni vlivem aktuální situace posunout konání akce na léto. Tentokrát Vás uvítáme v Brně v červnu příštího roku (termín bude upřesněn) k tématu MĚSTA, DATA, INVESTICE. Konference i navazující seminář proběhnou ve spolupráci s Institutem veřejné správy Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy Univerzity a se Statutárním městem Brnem.

Konference se v prvním dni zaměří na téma investic obcí a měst - proč, kdy, jak. Těšit se můžete na zástupce Ministerstva pro místní rozvoj, CzechInvest, Masarykovy univerzity a dalších partnerů, ale i na konkrétní příklady a doporučení z měst. Nepřijdete ani o tematický blok dobrých praxí z oblasti plánování a řízení, participace, metod kvality vč. MA21 a mnohem více.

Navazující seminář druhého dne bude o datech a jejich využití v obcích, o portálu Mozaika, proč a jak data o městech komunikovat, jak je získávat a využívat. Uslyšíte praxi z Brna či Dačic, vystoupí zástupci MMR, MV, ČSÚ, Masarykovy a Karlovy univerzity.

Pro Zdravá města ani letos nebude chybět slavnostní večerní recepce, kterou pro Vás chystáme s městem Brnem v krásných prostorách historické radnice. Jako již tradičně se můžete těšit na řadu ocenění i zábavný program.

Registrace pro Vás již spuštěny na webu akce: konference2021.zdravamesta.cz Těšíme se na Vás!

Publicita OPZ - aktivity, projekt Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

zpět na přehled aktualit

TISK
i