• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

6.10. - 8.10.2020

Podzimní ŠKOLA ZDRAVÝCH MĚST

Připravujeme pro Vás podzimní Školu Zdravých měst. Netradičně akce probíhá v Praze, v prostorách Národního zemědělského muzea. Škola propojuje všechna letošní témata akreditovaného vzdělávání (jarní, letní, podzimní blok). V programu nechybí ani obvyklý Otevřený seminář a Rozvojovna pro členy NSZM - viz níže. Těšíme se na viděnou!

Místo konání: PRAHA / Národní zemědělské muzeum, Kostelní 1300, Praha 7–Letná

- 07.10.     OTEVŘENÝ SEMINÁŘ ŠKOLY ZDRAVÝCH MĚST
- 06.-08.10.    3x AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVACÍ BLOKY PRO ZAČÁTEČNÍKY
- 08.10.     "ROZVOJOVNA" PRO ČLENY NSZM
(info ZDE)

Vzdělávací bloky jsou náhradou za vzdělávání, které neproběhlo z důvodu omezení akcí v I. pololetí. Účast je určena přednostně koordinátorům, kteří dosud nemají daný blok absolvován. Podmínkou pro získání závěrečného („zlatého“) certifikátu je účast na všech 3 školicích blocích (jarní/letní/podzimí).

  • 06.10. Finanční zdroje, tvorba projektů, jejich řízení a hodnocení; vazba na rozpočet obce (podzimní blok), lektor: Jaroslav Švec
  • 07.10. Komunikační, prezentační a mediační dovednosti (letní blok), lektorka: Miriam Vránová
  • 08.10. Participace, metody a techniky práce s veřejností (jarní blok), lektorka: Dana Diváková

Adeptům na závěrečný certifikát současně nabízíme přezkoušení online - v případě zájmu prosím kontaktujte:
polackova@nszm.cz, 602 126 213.

V případě dotazů ke Školám se můžete obrátit na: lexova@nszm.cz, 732 153 171

Na Školu navazuje také zasedání Valné hromady NSZM ČR, 07.10. od 16 h.

Pozn.: S ohledem na velkou kapacitu a varriabilitu ubytovacích zařízení v Praze necháváme v případě podzimní Školy výběr ubytování zcela na Vaší volbě. Tipy na ubytování nejblíže místu konání naleznete ZDE  (ubytovací zařízení jsou zobrazena bez ohledu na typ ubytování či poskytovanou úroveň služeb). 

Pozn.: Vzhledem k možným vládním opatřením je možné, že bude omezena kapacita účasti na Škole. V tom případě budou mít přednost dříve registrovaní účastníci. 

Otevřený seminář a akreditované bloky školení jsou součástí projektu podpořeného z Evropského sociálního fondu a jsou otevřené všem zájemcům.

Publicita OPZ - aktivity, projekt Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

zpět na přehled akcí

TISK
i