• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

3.6.2020 9:00

Letní Škola Zdravých měst ONLINE

KDY? Dne 3. června 2020 od 9 do 13 hod.

Již ve středu 3. června, tentokráte na dálku, ale přece. Připojte se odkudkoli jedním klikem k letní Škole NSZM. Doba je rychlá a věci v pohybu, ale i tak jedeme dále! Před městy jsou nové výzvy, nové úkoly ale i nové zkušenosti za nimi. Nabízíme proto tradiční Školu Zdravých měst - tentokráte online, na podzim pak již opět „naživo“.

Nenechte si ujít zajímavé příspěvky MMR, MPSV, MPO a dalších národních partnerů, stejně jako příklady z měst. Vyslechněte si prezentace k tématům místní ekonomika, energetický management obcí, krajská rodinná politika, ekologizace úřadu a další aktuality.

Zajímá Vás udržitelný rozvoj z pohledu urbanismu, nabídka odborných příkladů z měst či další témata z praxe? Pak je to akce právě pro Vás.

UPOZORNĚNÍ - nebojte, o tréninkové bloky Škol k akreditovanému programu „Program Zdravé město WHO a MA21“ nepřijdete! Pro zájemce o certifikát proběhnou v říjnu Praze jako paralelní a doplňková součást Školy podzimní. Programy včas obdržíte, ale již nyní si můžete dát do diáře ….

  • 6.10. Finanční zdroje, tvorba projektů, jejich řízení a hodnocení; vazba na rozpočet obce (podzimní blok), lektor: Jaroslav Švec
  • 7.10. Komunikační, prezentační a mediační dovednosti (letní blok), lektorka: Miriam Vránová
  • 8.10. Participace, metody a techniky práce s veřejností (jarní blok), lektorka: Dana Diváková

Těšte se, my se těšíme na Vás!

Technické návody naleznete zde nebo kontaktujte 603 816 856.

Podpořeno finančními prostředky Evropského sociálního fondu, které byly na realizaci projektu poskytnuty z Operačního programu Zaměstnanost.

Publicita OPZ - aktivity, projekt

zpět na přehled akcí

TISK
i