• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Den Země

MAS Rozkvět (2016)

Program

JARNÍ VYBĚHNUTÍ SE ZIMOU - 23.4.2016, Lhenice

Lze při vydávání energie také novou získávat? Samozřejmě! V přírodě - úvodní jarní běhy výrazně zvlněným terénem kolem Lhenic vedou ve většině trasy po lesních nezpevněných cestách.
Jarní ochutnávka na podzimní terénní půlmaraton (24.9.2016).

Pozvánka Den Země v přírodní zahradě sv. Linharta

Den Země již tradičně oslavíme v přírodní zahradě při Chelčickém domově sv. Linharta v Chelčicích. EVVO soutěže a tvořivá stanoviště pro malé i velké návštěvníky.
Příloha

Další akce a informace

Den Země v Pištíně - společné sázení stromů a úklid lesa

Na programu bude sázení stromků a úklid lesa, nebude chybět ani občerstvení.
Příloha

Každá správní oslava začíná .... úklidem! Ukliďme Česko 2016.

O víkendu 16. a 17.4.2016, který předchází oslavám Dne Země, se koná další ročník celostátní dobrovolnické akce Ukliďme Česko. Zájemci se mohou zapojit do organizovaných akcí v regionu MAS Rozkvět - ve Lhenicích, Mydlovarech nebo Dívčicích.

Výšlap Lineckou stezkou

Kde jinde oslavit Den Země ... než venku! V sobotu 23.4.2016 zahajujeme turistickou sezónu na Linecké stezce sérií výletů kolem Vyššího Brodu. A náruživci to mohou vzít i kousek přes hranice, třeba na perníčky do Bad Leonfeldenu.

Internetový odkaz

MAS Rozkvět (Den Země 2016)

více informací o kampani naleznete na http://www.masrozkvet.cz/zdrava-mas/aktuality-zdrave-mas-rozkvet-1/vystava-deti-horicke-skoly-v-ramci-dne-zeme-1136cs.html

Tisková zpráva

Matka Země oslavila svůj svátek v přírodní zahradě v Chelčicích

Světlo, radost, teplo a vrbové proutí prozářilo nejen přírodní zahradu, ale také mnoho z nás. 135 malých i velkých návštěvníků se setkalo, tvořilo a pobývalo v průběhu celého dne při Dni Země v přírodní zahradě v Chelčickém domově sv. Linharta, a každý si našel to „své ořechové“.

TISK
i