Národní síť Zdravých měst ČR


Zdravá města, obce a regiony na Facebooku. NSZM má již 12 tisíc sledujících

Národní síť Zdravých měst sleduje s radostí, že počet facebookových stránek zaměřených speciálně na projekt Zdravé město a místní Agendu 21 v Česku roste.

Před rokem se začala asociace NSZM na využívání sociálních sítí zaměřovat. Školí k tomu koordinátory z měst a poskytuje pro členy poradenství, jak pracovat s FB. Města v asociaci svoje zkušenosti z této propagace mezi sebou sdílejí, což je velice přínosné a posunuje to znalosti rychle kupředu.

Praxe ukazuje, že sociální sítě jsou dnes stejně důležité jako webové stránky, zvláště pokud se město zaměřuje na komunikaci s mladou generací, což je jednou z priorit Zdravých měst.

Sledovanost Facebooku Národní sítě Zdravých měst (odkaz: https://www.facebook.com/NSZM.CZ) dosáhla na konci srpna 2015 rekordního počtu 12 000 sledujících osob (označení "like"). V podmínkách ČR se jedná o velice dobrý výsledek v segmentu nekomerčních stránek.

Pokud jste Vaši municipalitu v seznamu nenašli a přesto se prezentuje s přívlastkem Zdravé, Zdravá, Zdravý, napište do komentářů adresu, abychom ji mohli ihned přidat.

Zdravý Jihomoravský kraj
Zdravý Kraj Vysočina
Zdravé město Adamov
Zdravé město Břeclav
Zdrave MESTO Chrudim
Zdravé město Hodonín
Zdravé město Karviná
Zdravé město Kopřivnice
Zdravé město Krnov
Zdravé město Litoměřice a MA21
Zdravé město Mladá Boleslav
Zdravé město Nový Jičín
Zdravé Horní Počernice
Zdravé město Rosice
Zdravé město StrakoniceNÁRODNÍ SÍŤ ZDRAVÝCH MĚST ČR (c) 2017; Server DtP verze 1.3698
Připomínky, dotazy a náměty zasílejte na adresu: nszm@nszm.cz