• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Den Země

Kopřivnice (2013)

Program

Tisková zpráva - Den Země nebude pouze ekologický

Odkaz na tiskovou zprávu města: zdravemesto.koprivnice.org, tiskové zprávy, 10.4.2013 Den Země nebude pouze ekologický

Plakát k akci "Den Země a Den sociálních služeb"

Jde o loňskou novinku, která sklidila velký úspěch, proto si tato akce v Sadu dr. Edvarda Beneše připisuje letos druhý ročník. Akce je připravena ve spolupráci s o.s. Rada dětí moravskoslezského kraje, místními mateřskými a základními školami a letos navíc ve spolupráci s poskytovateli sociálních služeb. Program nabídne tradiční řemesla, ekologickou show, mongolskou jurtu či africký workshop. Pro děti je připravena soutěž Víte, kde a jak pomáháme?
Příloha

Plakát na tradiční akci ke Dni Země - "Pohádkový les 2013"

Soutěžní trasa Pohádkovým lesem pro rodiny s dětmi, letos opět ve spolupráci se sousedním městem Štramberk a dalšími pratnery PZM a MA21. Po trase budou děti plnit různé ekologicky zaměřené aktivity.
Příloha

Plakát na tradiční akci ke Dni Země - "Likvidace autovraků 2013"

V Kopřivnici v rámci kampaně Den Země nezapomínáme ani na dospělé, kteří mohou nechat ZDARMA zlikvidovat svá nepojízdná auta.
Příloha

Medializace

Plakát k akci "Cesta hlasu - objevování hlasu a jeho léčivého potenciálu"

Workshop zaměřený na uvolnění a otevření hlasu, pomocí dechových, pohybových i rytmických cvičení. Klidné hluboké dýchání a celkové zklidnění spolu s vibracemi uvolněných hlasivek má blahodárný vliv na naše fyzické i psychické zdraví, stejně jako rytmické a taneční cvičení, které velmi napomáhá celkovému uvolnění.

Foto/Obrázek
TISK
i