• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Den Země

Strakonice (2012)

Program

Den Země ve Strakonicích s novinkou

K již tradičně pořádané přírodovědné soutěži dvoučlenných hlídek žáků základních škol, kterou pořádá Dům dětí a mládeže, se letos poprvé přidal i Strakonický nákupní park, který připravil především pro malé návštěvníky vlastní program ke Dni Země.

Přírodovědná soutěž
Přírodovědná soutěž dvoučlenných hlídek žáků ZŠ 4. – 9.tříd se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna od 14,00 v Centru ekologické výchovy na Podskalí.
Více na www.ddmstrakonice.cz.

Den Země ve Strakonickém nákupním centru
Ve Strakonickém nákupním centru se vše podstatné uskuteční v neděli 22. dubna od 14 hodin.
Pro zákazníky bude připravena řada zajímavých aktivit souvisejících s tématem ekologie, zábavy a poučení. Pro děti i dospělé bude připraveno několik stanovišť - jedním z lákadel pro děti bude projížďka na ponících a skákací hrad ZDARMA. Dále bude připraven pro všechny zájemce kreativní koutek, zájemci se seznámí s netradičním zpracováním nejrůznějších odpadů - výroba květin z PET lahví, výroba dekorativních doplňků z odpadových materiálů, malování barvami windows color, výroba papírových motýlů apod. Kreativní koutek bude umístěn v zastřešeném stanu, kde budou k dispozici stoly a lavice. Celý prostor bude ozvučen a zákazníky bude provádět moderátor. Před stanem bude zároveň sportovní koutek, kde budou připraveny náhradní formy pohybu - tedy bez aut. Koloběžky a tříkolky trike, chůdy a skákací boty.
Více na www.nakupniparkstrakonice.cz

Medializace

Plakát Den Země 2014 ve Strakonicích

Plakát zvoucí na akce ke Dni Země ve Strakonicích, 24. dubna 2014
Příloha
TISK
i