• naše weby..
  • ..
  • .

Národní síť Zdravých měst ČR

Národní síť
Zdravých měst České republiky

Jaké akce NSZM nás čekají v prvním čtvrtletí roku 2020

V roce 2020 proběhne řada inspirativních akcí pro nejen pro Zdravá města, obce a regiony, ale všechny zájemce o prezentovaná témata. Rádi bychom připomněli zejména tyto nejbližší:

  • 23. - 24. ledna, Olomouc: Konference "Síťujeme a podporujeme obce" - již 26. Konference Národní sítě Zdravých měst přinese příklady a inspirace v tématech kvality života, udržitelného rozvoje, metod kvality, plánování a řízení, participace a kvality činnosti radnic. Navazující seminář se zaměří na podporu pohybu, aktivního trávení volného času a sportu ve městech a obcích ČR. 

  • 7. února: Webinář: Pohyb a zdraví - speciální díl webináře NSZM, který bude věnován tématu koncepční podpory pohybu, aktivního trávení volného času a sportu ve městech a obcích ČR. Jeho cílem je představit systémový přístup i příklady dobrých praxí z oblasti zdravého a aktivního životního stylu obyvatel. 

  • 17. března, Praha: Městské části (se) inspirují - již tradiční akce, na níž se se setkávají představitelé a zástupci městských částí ke sdílení inovativních postupů k tématům strategického řízení k udržitelnému rozvoji, zdraví i kvalitě života. Přijďte (se) i vy inspirovat.  

  • 1. - 3. dubna, Litoměřice: Jarní Škola Zdravých měst a Valná Hromada NSZM ČR - první den: otevřené setkání pro všechny zájemce na téma strategické řízení k udržitelnému rozvoji, aktuality NSZM, metodika a ukázkové příklady z praxe. Další dny: akreditované vzdělávaní pro koordinátory ZM (zapojování veřejnosti, strategie, procesy ad.)

Kompletní přehled plánovaných akcí naleznete na www.ZdravaMesta.cz/akce.

zpět na přehled aktualit

TISK
i